L'Oreal Color Trophy 2013

Praca Adriana Zowczaka zajęła II miejsce w konkursie L'Oreal Color Trophy 2013.

 


 

Tegoroczną imprezę VIP Night Party otworzył Dyrektor Działu Produktów Profesjonalnych L'Oreal Polska Maciej Sochacki a poprowadził ją niezawodny Marcin Prokop. Zachwyt publiczności zdobył pierwszy punkt programu i wyjątkowi goście. Na scenie fryzjerskie show w trzech odsłonach wykonali fryzjerzy z hiszpańskiej Akademii Rizos. Czołowa hiszpańska grupa fryzjerska z 40 – letnią tradycją, która zrzesza ponad 100 salonów i jest niekwestionowanym liderem w szkoleniach i wydarzeniach artystycznych w swoim kraju tym razem wystąpiła w Polsce na zaproszenie marki L'Oreal Professionnel.

 

Finał L'Oreal Color Trophy
Zgromadzeni w Teatrze Dramatycznym goście poznali 8 konkursowych finalistów oraz zobaczyli ich stylizacje na scenie. Widzowie przekonali się, że wszystkie z prac, które zakwalifikowały się do Wielkiego Finału reprezentowały jednakowo wysoki poziom oraz były zgodne z tematem. Przypomnijmy, że na konkurs nadesłano 116 zdjęć. Ich tematem były: Gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Osiem finałowych prac to pomysły na stylizacje, których nie powstydziliby się styliści pracujący z największymi gwiazdami show biznesu.

 

Zwycięzcą piątej edycji L’Oreal Color Trophy został fryzjer z Łodzi – Przemysław Mendakiewicz z salonu Pracownia Urody SPA. Drugie miejsce przypadło Adrianowi Zowczakowi z salonu ALTER EGO z Kielc, a trzecie – Teresie Opiale z salonu fryzjerskiego Janette z Chrzanowa.

Całość wieczoru uświetnił występ jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która zasiadała również w jury konkursu – Justyny Steczkowskiej a popis laserowy wykonała grupa artystyczna Multivisuals.

Po części artystycznej goście udali się do klubu Mirage mieszczącego się również w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie w szampańskich humorach bawili się do białego rana.

 

Wideorelacja:

 

Fotorelacja:

facebook.com/ALTEREGO.Kielce

www.colortrophy.pl

 Mapa dojazdu

© 2012 ALTEREGO